محدود کردن کامپیوتر برای کودکان

محدود کردن استفاده از کامپیوتر برای کودکان

چگونه با اپلیکیشن های دیجیتال،.زمان نمایش صفحه نمایش کودک خود را محدود کنیم؟.

  محدود کردن کامپیوتر برای کودکان استفاده بیش از حد از صفحه نمایش می تواند باعث خستگی چشم، .تحریک پذیری و ناراحتی های دیگر برای کودکان شود. همچنین می تواند خطر نزدیک بینی را در آنها افزایش دهد که به آن میوپی نیز می گویند. با محدود کردن زمان استفاده از صفحه نمایش فرزندتان،. می‌توانید از بینایی در حال رشد او محافظت کنید و او را تشویق کنید تا تعادلی بین فناوری و دنیای خارج از صفحه نمایش پیدا کند.

تغییر زمان استفاده از نمایشگر کامپیوتر

  • بین سالهای 2001 تا 2016 افزایش حدود 20 درصد
  • از زمان شروع بیماری کرونا افزایش حدود 60 درصد

محدود کردن کامپیوتر برای کودکان

محدود کردن کامپیوتر برای کودکان

محدود کردن کامپیوتر برای کودکان

با فرزندان خود در مورد زمان نمایش صفحه گفتگو کنید

برای کودک شما مهم است که بفهمد چرا تماشای بیش از حد صفحه نمایش می تواند برای چشم، .خلق و خو و سبک زندگی او مضر باشد. بنابراین مطمئن شوید که با آنها در مورد محدودیت های صفحه نمایش و اینکه چرا این محدودیت ها چیز خوبی هستند صحبت کنید!  توجه داشته باشید که حتی اگر کاهش زمان نمایشگر ممکن است به کاهش خطر نزدیک بینی کمک کند، هیچ تضمینی وجود ندارد که کودک شما به نزدیک بینی مبتلا نشود. این وضعیت رایج است و به چیزهایی بیش از استفاده از فناوری بستگی دارد.
برای اطمینان سلامت چشم کودک خود را هر سال با یک معاینه جامع چشم کنترل کنید و در صورت نیاز اصلاح دید مناسب را برای او انجام می دهید.  محدود کردن کامپیوتر برای کودکان

برای کودک شما مهم است که بفهمد چرا تماشای بیش از حد صفحه نمایش می تواند برای چشم، خلق و خو و سبک زندگی او مضر باشد. بنابراین مطمئن شوید که با آنها در مورد محدودیت های صفحه نمایش و اینکه چرا این محدودیت ها چیز خوبی هستند صحبت کنید!  توجه داشته باشید که حتی اگر کاهش زمان نمایشگر ممکن است به کاهش خطر نزدیک بینی کمک کند، هیچ تضمینی وجود ندارد که کودک شما به نزدیک بینی مبتلا نشود. این وضعیت رایج است و به چیزهایی بیش از استفاده از فناوری بستگی دارد.
برای اطمینان سلامت چشم کودک خود را هر سال با یک معاینه جامع چشم کنترل کنید و در صورت نیاز اصلاح دید مناسب را برای او انجام می دهید.  م

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *