لنزهای داخل چشمی با فیلتر رنگ آبی

 

لنزهای داخل چشمی با فیلتر رنگ آبی

لنزهای داخل چشمی با فیلتر رنگ آبی لنزهای داخل چشمی با فیلتر رنگ آبی لنزهای Acrysof Natural نور آبی پرانرژی و ماوراء بنفش را فیلتر می کنند. این دو طیف نور.در نورهای طبیعی.و مصنوعی وجود دارند. اشعه ی ماوراء بنفش احتمالا.باعث آب مروارید .و دیگر مشکلات چشمی می شود که بیشتر لنزهای داخل چشمی مصنوعی مانند .لنز کریستالین طبیعی قبل از برداشتن آب مروارید آن را فیلتر می کنند. نور آبی در محدوده ی . ۴۰۰ تا ۵۰۰ نانومتر که در طیف بینایی می باشد و ممکن است باعث صدمه به شبکیه شده .و نقشی در شروع تغییرات سنی لکه زرد . (ARMD) داشته باشد.

Acrysof Natural با رنگ زرد شفاف .رنگ شده است تا باعث فیلتر کردن نور آبی شود. چون رنگ آن شبیه رنگ لنز طبیعی چشم میباشد .نظریه ی موجود اعتقاد دارد که این رنگ اضافه شده، .باعث محافظت در مقابل نورآبی می شود که با برداشته شدن لنز طبیعی از بین می رود. مطالعات آلکان نشان داده است که این رنگ زرد . تغییری در دیدن محیط .و کیفیت بینایی شما ایجاد نمی کندAcrysof Natural با رنگ زرد شفاف .رنگ شده است .تا باعث فیلتر کردن نور آبی. شود. چون .رنگ آن شبیه .رنگ لنز طبیعی چشم میباشد .نظریه ی موجود اایجاد نمی کندAcrysof Natural .با رنگ زرد شفاف .رنگ شده است .تا باعث فیلتر کردن. نور آبی شود.

چون رنگ آن شبیه. رنگ لنز طبیعی چشم میباشد .نظریه ی موجود اعتقاد دارد .که این رنگ اضافه شده، .باعث محافظت در مقابل نورآبی می شود .که با برداشته شدن لنز طبیعی .از بین می رود. مطالعات آلکان نشان داده است که این رنگ زرد . تغییری در دیدن محیط .و کیفیت بینایی شما ایجاد نمی کند.Acrysof Natura

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *